Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rakion Türkiye'de Yeniden Başlıyor

teabagsword

Yeni Üye
Konular
1
Ticaret - 0%
0   0   0
teabagswordBir dönemin (2006-2019 olması gerekiyor) efsanevi oyunlarından biri olan Rakion'u aranızda hatırlayanlar mutlaka olacaktır. RPG sevenlerin mutlaka oynadığı, saatlerimizi, günlerimizi harcayıp efsane arkadaşlıklar kurduğumuz şahane bir oyundu. Rakion resmi Instagram hesabından yapılan duyuruya göre, efsane yeniden başlıyor. Oyunun klasik versiyonu Türkçe olarak güncellenerek yeniden serverlarını açacakmış. Web sitesinde yer alan tariha göre, oyun 9 Mayıs 2024'te yeniden başlıyor.

10,000 Rakion Nakit Kupon, Altın Küp Özel, Güç Özel, İksir Paketi ve Lanetli Kurt gibi ödüllerin kazanılabildiği ön kayıt süreci de yine resmi web sitesinde başlamış. Buradan Rakion'a ön kayıt yaptırılabilir.

Ekran görüntüsü 2024-04-17 123459-min.png

(Bu konu ve konuya yapılan yorumların hepsi REKLAM için oluşturulmuş SPAM ÜYELİK'ler tarafından yapıldığı için konudaki link kaldırılmış, konu kilitlenmiş ve ilgili spam üyeliklerin hepsi oyunforum'dan uzaklaştırılmıştır. @Ruh )

teabagsword

Yeni Üye
Konular
1
Ticaret - 0%
0   0   0
hoothootHaber için çok teşekkürler, çok şaşırttı öncelikle. :D Rakion'u önceden çok oynadım, kapandığında da bayağı bir üzülmüştüm. Yeniden başlarım gibi duruyor. :D

brooklynboyPaylaşım için teşekkürler. Azar yemek pahasına Rakion oynadığım günler uğruna ben de kayıt oldum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu şu an görüntüleyen kullanıcılar

Geri