Tanıtım, Reklam, Spam konu ve üyeliklerle alakalı

Tanıtım, Reklam, Spam konu ve üyeliklerle alakalı

X

OyunForum.com
Yönetici
Konular
23
Ticaret - 0%
0   0   0
XMerhabalar.

Temiz bir platform oluşturmak, güvenli bir alışveriş alanı sağlamak ve oyunlarla ilgili her türlü konuda bilgi veya ihtiyaca yönelik mesajlar için önem ve özenle oyunforum.com ile yakından ilgileniyoruz.

Bu ortamı zedeleyecek, bozacak forumda kirli ve alakasız konular mesajlar paylaşacak spam veya sadece reklam mesajları için üyelik alan kişilerin mesajlarını siliyor ve üyeliklerini süresiz yasaklıyoruz.

Bu oluşumların başında tanıtım yazısı ve link satışı yapan kişilerin kullandıkları illegal ve etik olmayan bot hesaplar marifetiyle para kazanmalarıdır.

Bunlara müsaade etmediğimiz gibi bu tür link ve tanıtım yazıları satın alanların sitelerini spama düşürdüğünü de paylaşmakta fayda var. Hit, üye veya tanıtım kazanmıyor boşuna bu kişilere para ödeyerek çöp bir içerik satın alıyorlar.

Konumuza dönersek OyunForum.com bu tür içeriklere izin vermeyecek, görmezden gelmeyecek ve bunları cezasız bırakmayacaktır.

Üyelerimiz için oluşturduğumuz platformumuzda üyelerimizi her zaman destekleyecek konularında ürün veya sitelerini tanıtmalarını sağlayacak ve bu içeriklerini paylaşacağız.

Ancak spam veya sadece bu tür konular oluşturanlara asla izin vermeyeceğiz!

İyi Forumlar.

X

OyunForum.com
Yönetici
Konular
23
Ticaret - 0%
0   0   0
  • Beğen
Tepkiler: Ruh

Bu konuyu şu an görüntüleyen kullanıcılar

Geri